Hakkımızda

Uşak Kültür Orhangazi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Pansiyonu

Hakkımızda

   Uşak Kültür Orhangazi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Pansiyonu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve şehir merkezinde hizmet vermektedir. Pansiyonlarımız için tercih ettiğimiz lokasyonların havasının temizliği, sakin ve huzurlu bir semt olması tercih nedenidir. Pansiyonlarımız seçkin ve refah düzeyi yüksek ailelerin oturduğu semtlerdedir. Çevreye rahatsızlık verecek oluşumlar yoktur. Gece ve gündüz aileler, bayan ve çocukların gönlünce dolaşabildiği semtlerde oluşumuz bize güven vermektedir.
   Bulunduğumuz yerden şehir içi dolmuşları ile Uşak'ın her yerine ulaşmanız çok kolay. Bununla beraber, tüm ihtiyaçların yakın çevreden görülmesi mümkün. Bu nedenle, sevgili gençler Uşak’ta nerede kalacağım diye düşünmeyin...
    Pansiyonlarımızda aile ortamının sıcaklığını hissedecek, temiz, güvenli ve eğitimcilerin işlettiği Pansiyonumuzda kaldığınızda: Aileniz sizin için endişe etmeyecek, siz de rahat ve huzurlu olacaksınız... Bize güvenin, çünkü biz işimizi iyi yaparız... İşletmeye başladığımızdan bu zamana kadar pansiyonlarımızda kalan konuklarımızın memnuniyeti bizlere güç vermektedir. 
    Pansiyonlarımızın yönetiminde görev alan kişi Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesinde yöneticilik yapmıştır. Uşak Kültür Pansiyonları aile ortamını daima ön planda tutmuştur.

   Siz de Uşak Kültür Orhangazi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Pansiyonlarını tercih ettiğinizde memnun kalacaksınız. 

Hakkımızda